Úklid sněhu Praha – Koho si najmout?

Napsal | 8.11.2014

Se zimou přichází nejen radosti, ale také strasti, které se projevují především tím, že je sníh naprosto všude – i tam, kde by si ho většina lidí nepřála, což mohou být různé příjezdové cesty, silnice či jejich vlastní pozemky, na kterých chtějí mít čisto.

Proto na scénu přichází různé soukromé agentury, které zajišťují a také nabízejí služby úklidu sněhu a to se vším všudy v Praze. V tomto článku Vám jich několik představíme a sami se můžete rozhodnout, která z prezentovaných firem by se Vám líbila jako ta, která odklidí sníh právě z Vašeho pozemku anebo cesty.

Představujeme Vám Pražské ničitele sněhu!

Dopareal je první firmou, kterou Vám představíme, jako jednu z uskutečnitelných možností, ze kterých si můžete vybrat pro odklizení sněhu. Co může nabídnout právě Vám? Odklizení sněhu nejen z různých cest, ale také ze střech, které zbaví nechtěných rampouchů, jejichž pád by mohl někomu způsobit újmu. Klienti Doparealu jsou často supermarkety či hypermarkety. Cenově se se pohybuje následovně – posypy nabízí za 4,50,-/metr čtvereční, úklid sněhu následně za 3,50,-/metr čtvereční. Pokud jste tedy z Prahy či Středočeského kraje, jistě můžete vyzkoušet právě tyto služby.

Dalším představovaným je Martin Nehyba, jehož firma mimo údržbu různých travnatých ploch nabízí právě také úklid sněhu a to jak z pozemních komunikací, tak i ze střech, také nabízí posypové práce. Co je skvělé na jejich nabídce je především to, že je možné domluvit se na jakoukoli denní či noční dobu, firma se zákazníkovi přizpůsobí.

Údržbu prostoru kolem obydlí zahrnující úklid napadaného sněhu nabízí i Veselydomecek.cz. Odklízení sněhu a náledí je pro ně samozřejmostí, stejně tak i posypové práce pro chodníky a to včetně schodů. Cenu vytvářejí na míru, stačí jen kontaktovat a eventuelně se domluvit.

Jistě stojí za vyzkoušení

Díky našemu článku máte nyní jasný přehled o pár úklidových firmách, které by mohli efektivně zbavit váš pozemek sněhu či náledí, pokud jste tedy z Prahy a okolí. Věříme tedy, že si jednu s prezentovaných vyberete a pokud s nimi náhodou máte již jisté zkušenosti, jistě se o ně podělte do komentářů pod článkem.