Rybářské nafukovací čluny levně

Napsal | 8.8.2014

Léto je obdobím, kdy se zejména mladí vydávají na vodu, aby zažili ten nenapodobitelný zážitek z čundru. Z toho důvodu se obchodníci předhání v akcích a slevách na nafukovací čluny, zejména pak pro rybářské nadšence, kterým začíná letní sezóna. Jaká je momentální nabídka a kolik dnes stojí kvalitní rybářský nafukovací člun? Přehled v následujícím článku.

Fishman 300, stará dobrá klasika

Jako první se podíváme na model Fishman 300 od společnosti INTEX. Tento člun by se dal nazvat za starou dobrou klasiku na poli rybářských člunů. Jeho tělo je tvořeno z několika vrstev PVC, jež odolají oděrkám, benzínu, slunci, ale i dlouhodobému působení slané vody. Rozměry 252 x 125 x 40cm zajišťují dostatečné místo pro 2 osoby. Nosnost 265kg postačí i pro celý náklad. Člun má dostatečně silná oka pro pádla i praktická madla pro přenos přes brod apod. V akci lze tento člun pořídit již za cenu od 2500 korun a zdarma k němu i pádla a praktickou pumpu.

Je libo model od ZICO?

Druhým modelem, na který se podíváme z blízka, je Carp Rider 1 od společnosti ZICO. Tento člun disponuje rozměry 248 x 127cm, čili se do něj v pohodě vejdou 2 osoby a jedno dítě. Maximální zatížení činí 230kg, čili ke 2 osobám můžete člun osadit i motorem – jeho držák lze dokoupit za zhruba tisícovku. K jeho vybavení nicméně patří silná oka pro pádla, držáky rybářských prutů, 2 bezpečnostní komory a úchyty na přenos člunu. Tento rybářský člun je v akci za cenu okolo 4000 korun a jeho vybavení je více než bohaté. V balení obdržíte pumpu, vesla, lepící sadu a mnoho dalšího. Portál Braunstar Vám k člunu navíc přibalí 2 elektronické signalizátory ZICO Dingo X a také kapesní digitální váhu.

Kvalitních a levných rybářských člunů se dá v sezóně nakoupit poměrně velké množství – stačí hledat a určitě najdete dokonalý model, který Vám bude vyhovovat po všech stránkách komfortu i vybavení.