Linoleum vzorník ceník fotogalerie

Napsal | 30.10.2014

Stavíte nový dům, či jen rekonstruujete stávající byt? Tak či onak se Vám jistě budou hodit nejrůznější nabídky linolea. My Vám v dnešním článku ukážeme portály, které nabízejí vzorníky s ceníkem a přehlednými ilustracemi zcela zdarma a hlavně online. Nemusíte tak jezdit na pobočky a trávit dlouhé hodiny stáním před stojany s linem.

Proč sáhnout zrovna po PVC?

Než se pustíme do samotných vzorníků, řekněme si něco o samotném linu. PVC je velice oblíbeným materiálem zejména díky jeho relativně nízké cenně, snadné údržbě a také aplikaci. Nicméně nenechejte se hned zmást tou nejlevnější nabídkou – příliš levná lina jsou leckdy měkká a nekvalitní, velmi brzo se v nich objeví díry, či otlačeniny a za doslova pár let budete moci jet vybírat lino nové.

Fatrafloor.cz

Nyní už ale k samotným portálům. Začneme portálem fatrafloor.cz, který nabízí hned 3 PDF katalogy na linoleum. Kromě klasického vzorníku barev a materiálu zde najdete i fotogalerii místností – dostanete tak jasnou představu, jak se daná barva hodí do místnosti. Kromě toho zde nechybí ani odborné technické popisky, jako je tloušťka lina, jeho tepelné a izolační vlastnosti apod. Ceník pak najdete odděleně na již zmíněných stránkách. Pozor si pak dejte na fakt, že uvedené ceny jsou bez DPH.

Koberce-trend.cz

Dalším portálem může být koberce-trend.cz. Zde stačí rozkliknout záložku „PVC podlahy – linoleum“ a už si jen vybírat z nepřeberného množství druhů. Co zde velmi oceňujeme, je filtr – můžete si tak nechat zobrazit pouze lina vhodná do bytu, či třeba do firmy, požadovanou sílu lina, či dekor i šíři. Bohužel se nám nepodařilo najít ceník a tak se cenu dozvíte asi jen po zavolání na info linku, či po navštívení některé z poboček. Myslíme si ale, že to za to určitě stojí a pokud hledáte jedinečný kousek, koberce trend mohou být pro Vás dobrou volbou.

Firem s online vzorníky, ceníky a fotogalerií je poměrně málo, nicméně pokud si uděláte jedno odpoledne čas a objedete všechny prodejce linolea ve svém okolí, určitě Vám dají mnoho papírových prospektů, ze kterých si jistě vyberete.