Drtiče zahradního odpadu Mountfield

Napsal | 30.1.2015

Každý vlastník byť i jen malé zahrádky Vám řekne, že zahradní odpad vždycky byl, je a bude problémem. K překvapení některých lidí, i z malé zahrady může být poměrně velké množství odpadu – a to hlavně ve chvíli, kdy na ní pěstujete okrasné, nebo ovocné stromy. Větve, listí a další množství odpadu, které je špatně uložitelné na kompostu… to vše můžete nyní hravě vyřešit s drtičem zahradního odpadu Mountfield.

Mountfield = jednička na trhu

Mountfield je jedním z předních výrobců i dodavatelů zahradní techniky na českém trhu a tak se nelze divit, že jeho nabídka je více než pestrá, a to v technické i cenové hladině. My jsme se podívali na několik drtičů odpadu, které by rozhodně stáli za Vaší pozornost.

Drtič odpadu Powecut 2500

Jako první jsme se zaměřili na drtič odpadu Powercut 2500. K jeho technickým specifikacím – drtič je schopen drtit větve o max. průměru 40mm, přičemž o proces drcení se stará elektromotor s příkonem 2500W. Nože jsou vyrobeny ze speciální oceli a dají se bez problému pořídit nové na kterékoliv pobočce Mountfield (v případě, že dojde ke ztupení). Nadrcený materiál se pak ukládá v průhledném boxu o celkovém objemu 61l. A cena? 2277 korun v akční nabídce.

Drtič odpadu Powecut 2800

Druhý nás pak zaujal drtič odpadu Powercut 2800. Jedná se o výkonnějšího bratra již zmíněného drtiče. Co se týče změn, není jich popravdě příliš mnoho – největší změna se nalézá v motoru, který je sice rovněž elektricky poháněný, nicméně jeho příkon činí 2800W. Také dokáže drtit větve do průměru 45mm. Jeho ostatní specifikace jsou pak totožné s předchozím modelem. Co možná ale někoho potěší, je cena – je totiž pouze o zhruba 500 korun dražší, konkrétně ho můžete v akci pořídit za 2760 korun.

Pokud se Vám zmíněné drtiče zamlouvají, doporučujeme jednat co nejdříve – momentální akční nabídka již nebude trvat dlouho, navíc skladové kusy poměrně rychle mizí.