Baumax skládací půdní schody

Napsal | 13.2.2016

Vítáme Vás u dalšího z našech článků. Dnes se zaměříme na známý obchod Baumax a jeho výrobky. Především se budeme bavit nejvíce o skládacích půdních schodech. Nezapomeneme Vás však lehce seznámit s tímto druhem obchodu.

Obchod Baumax

Baumax je jedním z obchodů, který je zaměřený na prodej stavebího materiálu, vybavení interiérů a zahrad. Najdete zde i široký výběr pro Vaši zahradu jako jsou různé rostliny a prostředky pro vybavení zahrad.

Potřebujete nářadí? Jistě ho tu také najdete a za rozumné ceny! Nabízí velmi kvalitní výrobky a nyní je v České republice až 18 poboček obchodu Baumax. Jestliže se stane, že obchod se rozhodně zlevnit, budete ještě šťastnější vzhledem k ceně předešlé. Pokud do tohoto obchodu chodíte už delší dobu a velmi často, určitě se Vám vyplatí si vybavit slevovou baumax kartu.

Skládací půdní schody

Potřebujete více úložného prostoru ke vchodu na půdu? Přesně proto jsou tu skládací půdní schody. Není zapotřebí si shánět někoho na instalaci klasických schodů, platili byste víc a navíc by schody zabíraly mnoho místa. Fungují na bázi teleskopických schodů (výsuvných), které stačí a nezabírají vůbec místo, dvířka totiž mají místo na stropě. Hodí se i jako vchod do pokoje, pokud jsou v podkroví. Je totiž několik typů a my se některé z nich podíváme.

Nakupujte za rozumné ceny!

A protože v Baumaxu panují slevy, dotkly se i těchto půdních schodů. Jedná se o dřevěné půdní schody Tradition. Nabízejí se za akční cenu 2 150 Kč. Schody jsou ze světlého dřeva a jejich manipulace je velice jednoduchá. Vchod vypadá velmi vkusně a moderně, proto nenadělají ve Vašem domě žádnou neplechu.

Jako další jsou skládací schody Mini. Jsou spíše, odvozením už z názvu, menší a tenčí. Je to jakýsi  žebřík. Pořád ale jde o kvalitní produkt za dobrou cenu 2 990 Kč.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a budeme se na Vás těšit opět u dalšího 🙂