Aukro bazar – Levný zahradní nábytek

Napsal | 11.8.2014

Dnes jsme si pro Vás připravili něco trošičku nestandardního. Ukážeme Vám jak ušetřit poměrně velké peníze na nábytku. Zajímá Vás, kde dneska budeme nakupovat? No přece na Aukru – největším internetovém bazaru v České Republice.

Aukro.cz bazar nábytek

Předpokládáme, že tento portál zná každý. Vždy už je s námi, na českém internetu více než 5 let a řadíme ho mezi takové giganty jako je – Seznam, Slevomat, Heureka nebo Alza.

Pro ty, kteří ale o portálu slyší poprvé, tak si ho v rychlosti představíme. Projekt se nachází na internetové adrese www.aukro.cz. Jedná se o největší internetový bazar a zároveň prodejce i nového zboží. Má přes 3,5 milionu uživatelů, což je polovina internetové populace v ČR. Přes Aukro proteklo již několik miliard korun a denně se zde prodá přes 10 tisíc položek. K zakoupení je nepřeberné množství sortimentu – od aut až přes elektroniku a oblečení. My se dnes zaměříme hlavně na nábytek a to ten zahradní!

Zahradní nábytek z Aukra

Jak jsme avizovali již v perexu článku – chceme Vám ušetřit peníze za nákup zahradního nábytku. Bez naší osobní zkušenosti bychom si nedovolili článek napsat a hned v závěru Vám chceme říct, že my jsme takto pořídili venkovní sezení ke grilu za 5000 Kč. Pokud máte trošičku přehled o cenách víte, že nové posezení ke grilu stojí nejméně 20 000 Kč, takže my jsme díky tomu ušetřili 15 000 Kč, ale to můžete i vy!

Stačí přejí na hlavní stránku portálu, dále kliknout na kategorii – Dům a Zahrada – Nábytek a poté vybrat podkategorii Ratanový nábytek. Pro ty, kteří to nemohou najít přikládáme přímí odkaz.

Zde naleznete veškeré nové nebo i použité produkty. Jelikož chcete ušetřit a nakoupit výhodně, tak doporučujeme použít filtry. Ve filtrech si zaškrtněte, že chcete pouze použité zboží a je možno vybrat i maximální cenu. Tu ale doporučujeme nevyplňovat, jelikož by jste mohli přijít o zajímavé nabídky.

Věříme, že se Vám tak podaří levně nakoupit a ušetřit tím pár penízků. Inspirací pro tento článek je – http://www.nabytek-cernymost.cz/aukro-cz-bazar-nabytek/