Malé dítě a krásný koberec?

Napsal | 8.4.2017

Že to nejde k sobě? Ale ANO! Nemusíte se bát pořídit si prvotřídní koberec jen ze strachu, že si myslíte, že jeho údržba je náročná nebo snad dokonce nemožná.

Drobné nečistoty uklidíte svépomocí

I když malé děti bezesporu patří mezi největší viditelné znečišťovače, většinou se jedná jen o drobečky z oblíbených oplatků nebo pečiva. A to se přece snadno vysaje. V případě, že by se Vašemu měkoučkému kamarádovi staly nějaké horší věci, jako třeba loužička nebo rozlitý nápoj, opět není třeba věšet hlavu. Stačí vzít kvalitní saponát, kartáček, vodu a je to. Váš koberec může být čisto skvoucí pořád, ať jste sami, nebo s kupou dětí. A že se obáváte nepříjemných bakterií a roztočů, jež se mohou v chlupech držet? Není nutné mít zbytečné strachy, velkou většinu z nich vysajete při běžném úklidu.

Jednou za čas je profesionální úklid potřeba

No a proto, aby Váš hebký a hřejivý přítel, byl stále fit a ve formě, proto si jednou za čas objednejte profesionální čištění koberců Liberec nebo čištění koberců Praha. Přímo ve Vašem městě Vám nabízíme skutečně odborné služby čištění koberců ve špičkové kvalitě. A co Vám, či spíše Vašemu koberci, můžeme nabídnout? Naprosto perfektní vyčištění Vašeho oblíbeného koberce a úplné odstranění případných bakterií a roztočů, které se mohou ve vlasech držet. Taktéž zbavení veškerých starých a zaschlých skvrn, zaručíme návrat k původní jásavé barvě. To vše dokážeme díky super moderní technologii, což je metoda hloubkového mokrého čištění.

Metoda mokrého čistění

Přesto, že avizujeme „mokrého čištění“, nemusíte se vůbec obávat dlouhého schnutí. Váš koberec hned po vyčištění bude jen nepatrně vlhký a při dodržení jednoduchých zásad bude suchý co nevidět. Stačí jen danou místnost přiměřeně větrat a zároveň v ní zvýšit teplotu. Díky naši pravidelné péči si udržíte Váš koberec ve skvělé formě velmi dlouhou dobu a zásadně tak prodloužíte jeho životnost. Čímž ušetříte, taktéž zásadně, svou peněženku.