Štípače dřeva

Napsal | 17.3.2014

Česká firma Mountfield se na trhu objevila roku 1991, kdy otevřela svůj první obchod v Mnichovicích nedaleko Prahy. Tato dnes už maloobchodní společnost se stala rychle oblíbená, protože nabízela nedostatkové sekačky za nízké ceny. Díky tomu začala velmi rychle expandovat a po třech letech otevřela již svou dvanáctou pobočku. Do sortimentu jí postupně přibyly i bazény, kamna a další zahradní potřeby, v jejichž nabídce patří k největším společnostem na trhu. Nedávno v Čechách otevřela svou 55. pobočku. Na Slovensku jich má zatím 17, ale další se chystají.

Štípače dřeva

Do stálé nabídky Mountfieldu patří samozřejmě i štípače dřeva. Tato zařízení Vám pomohou rozštípnout poleno téměř každého rozměru. Nyní v akčním letáku najdete i jeden zlevněný štípač, který umí rozštípat půlmetrová polena a průměru až 25 cm. Produkt byl zlevněn o více než polovinu, což se teď před Vánocemi hodí. Zboží si lze pro větší pohodlí objednat i přes internet v oficiální Eshopu.

Hydraulické štípače Powerlog

Mountfiled spolupracuje se známou společností Powerlog, jenž prodává ty nejspolehlivější hydraulické štípač. Díky nim už pro Vás hromada dřeva nebude každodenní noční múrou, ale něčím pohodovým. Mountfield nabízí hned 4 štípače, jejíž pohon je zajišťuje výkonný elektromotor. V nabídce jsou vertikální, tak i horizontální mašiny. Horizontální jsou určené především lidem co si dřevem občas zatopí a nemusejí ho mít na celou sezónu. Vertikalní jsou zase pro ty, co dřevem topí celou sezonu a potřebují ho opravdu veliké množství. Navíc každá mašina obsahuje kolečka díky jsou hydraulické štípače velice mobilní a není tak problém je převést na jiné místo v případě potřeby. Ty nejdražší mašiny si poradí se špalky až o délce 130 cm – to je pro představu jako 1/3 délky auta.

Ceny začínají na 4 400 Kč a končí až 14 500. Přitom zde platí jedno velice známé pravidlo. Čím více zaplatíte, tak tím výkonnější stroj dostanete. Takže neváhejte a nakupujte v Mountfieldu.