Starší zahradní traktor

Napsal | 26.1.2014

Pokud jste majiteli zahrady, tak Vás většinou v létě těší pocit z krásně odvedené práce, se kterou jste začali již na jaře. A právě v létě si uvědomíte, kvůli čemu jste to všechno dělali- kvůli kvetoucím kytkám, průzračně čisté vodě v jezírku, závistivému pohledu sousedů a potěší ve vašem srdíčku.

Perfektně zastřižený trávník

Ale je tu i jedna skutečnost, kterou si opatrují hlavně v Anglii, ale i u nás se jí začíná klást čím dál větší význam. Touto skutečností je trávník. Právě správná péče o trávník, jako je jeho stříhání, hnojení a zalévání, Vás mohou povznést mezi zahradnické velmistry. Pokud se budete chtít stát těmito velmistry a máte velkou zahradu, tak se Vám vyplatí koupě zahradního traktorku, ať už nového nebo staršího.

Zahradní traktůrek z bazaru

Nové traktorky jsou velmi drahé, proto doporučujeme koupit raději starší model z bazaru. Cena v bazaru se pohybuje v řádu okolo 50% ceny traktorku nového. Na různých internetových stránkách si můžete vybrat nespočet takto zlevněných zahradních pomocníků. Jeden jsme pro Vás našli a pokud bude stále k mání v době, kdy si tento článek budete číst, tak hned si je můžete pořídit.

Traktor-K 17/102H

Hned ze začátku pro Vás máme brutální mašinu. Jedná se o traktůrek jehož původní cena je 79 000 Kč. To je opravdu obrovská čáskta – nyní jako již lehce používaný se dá pořídit za 71 000 Kč. Traktor s modelovým označeným K 17/102 je určen převážně na velké travnaté plochy s výměrou 10 000 metrů čtverečních a víc. Má 4 taktní chlazený motor s jedním válcem. Jedná se o takového Porsche mezi traktory. Má perfektní design, obrovský výkon a nespočetně mnoho modifikací. Na tento model lze přidělat: sněžnou frézu, radlici, zametací kartáč, rozmetadlo, provzdušňovač trávníku, mulčovací sadu, deflektor a vozík. Dokonce Vás možná překvapí, ale maximální udávaná rychlost je až 46 km/h – pozor upozorňujeme, že se jedná pouze jenom o obyčejnou sekačku na trávu. Tak jste vyřízení? Koukněte se na toho fešáka na vlastní oči.

zahradni traktor

Jen tak, aby bylo jasno – výše uvedený obrázek není model K 17/102H