Polystyrenové stropní kazety Hornbach

Napsal | 23.11.2014

Společnost Hornbach je známa jak pro své svéhlavé reklamy, na které narážíme v televizi i na billboardech, tak i pro svou kvalitní nabídku různých krytin, stavebnin, nářadí, pracovních i domácích potřeb a dalších věcí. V tomto článku se budeme zabývat jedním typem výrobku, který se řadí právě do krytin a jsou jím polystyrénové stropní kazety. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Kvalitní a trvanlivá krytina

Stejně jako jiné zboží, které Hornbach nabízí, jsou i tyto stropní kazety z polystyrénu skvělou variantou pro všechny, kteří od výrobků vyžadují naprostou kvalitu a životnost. Tato krytina se tedy, jak je podle názvu znát, užívá pro pokrytí stropu – je to jedna z možností, jak zvelebit interiér Vašeho domu či bytu anebo například skrýt esteticky nepříjemné fleky, které se vám mohly na stropě udělat třeba díky dešti, který protekl kvůli vadné střeše.

Výběr polystyrénových kazet na strop od Hornbach také zahrnuje výběr z různých vzorů a barev – Vy si můžete vybrat právě tu kombinaci, kterou hledáte a která se Vám do jisté konkrétní místnosti hodí.

Izolační schopnost

Tyto stropní kazety mají ale i jiné funkce – mohou sloužit i jako tepelná izolace, což znamená, že Vám neunikne tolik tepla z místnosti, jak by tomu jistě bylo, kdyby zde kazety na stropě nebyly. Další funkcí, kterou nelze v žádném případě opomenout, je izolace zvuková. Pokud tedy rádi trénujete na svůj oblíbený hudební nástroj doma anebo pouštíte hudbu nahlas na denním programu a přitom nechcete, aby to obtěžovalo Vaše sousedy nad Vámi, polystyrénové stropnice Hornbach jsou jasnou volbou.

V sortimentu Hornbach tedy naleznete, mimo jiné, tyto kvalitní polystyrénové stropní kazety, jejichž koupě Vás jistě nebude mrzet. Věříme, že při potencionálním nákupu budete naprosto spokojeni s výběrem tohoto zboží. Pokud Vás napadají jisté připomínky anebo se chcete podělit o praxi s těmito stropnicemi, jistě zanechte své poznatky v komentářích pod článkem.