Möbelix Ústí nad Labem výprodej

Napsal | 24.9.2014

Výprodeje jsou v současnosti opravdu aktuální tématem, jelikož se jich vyrojilo tradičně opravdu mnoho. Díky tomu, že skončila letní sezóna, různé obchodní řetězce různých typů se zbavují sezónního zboží právě v již zmíněných výprodejích.

Výjimkou tak není ani Möbelix v Ústí nad Labem, prodejce nábytku, spotřebičů a různých bytových i zahradních doplňků, který však nezlevňuje pouze zboží sezónní, nýbrž také to, co lze využít kdykoliv. Pojďme se tedy podívat na konkrétní předměty tohoto výprodeje.

Skvělé ceny nábytku doplňků!

Tento řetězec, ve kterém lze nalézt plno kvalitního zboží a široký sortiment, nabízí i stejně skvělé nabídky ve výprodeji. Potřebujete novou nábytkovou stěnu? Elegantní sedačkovou soupravu nebo hravě vybavený dětský pokoj? Stačí projít slevami, které nabízí Möbelix v Ústí nad Labem, a hned budete mít jasno, že zde ušetříte mnoho peněz.

Znamenité nabídky ve výprodeji!

Pokud Vás již nebaví vzhled Vaší současné ložnice, není nic jednoduššího, než se seznámit se slevovou nabídkou v tomto výprodeji. Jak jistě najdete i v posledním akčním letáku, dvojlůžko s moderním vzhledem, noční stolek, který nabízí jak eleganci v křivkách, tak i vhodný prostor na ukládání potřebných věcí, společně se slušivou šatní stěnou v nadčasových barevných kombinacích dodají nové ložnici to pravé k tomu, abyste z ní byli nadšeni ještě hodně dlouhou dobu. Vše je se slevou až 40 procent, to se jen tak někde nevidí!

Kuchyně a její doplňky je také začleněna v tomto výprodeji – kupříkladu futuristicky vyhlížející kuchyňský set Vertico laděný do červené barvy nyní nestojí 70.000,-, jak tomu bylo doposud, ale 47.999,-, to je sleva celých 31 procent! Cena tohoto setu je sice bez spotřebičů, avšak i tak se jedná o výhodnou slevu, kterou by byla škoda promarnit.

Věříme, že Vám tento článek pomůže při Vašem budoucím nebo i současném výběru z výprodejové nabídky Möbelix Ústí nad Labem a že budete s nabízenými produkty spokojeni. Pokud Vás napadají jisté připomínky, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.