Druhy fasády na rodinných domech

Už Vás nebaví ta nudná fasáda, která je poničená a nebo už úplně ztratila svůj šmrnc? Zkuste změnu! Rádi Vám sní pomůžeme. V dnešní době záleží mnohem více na obalu! Spousta firem se snaží, aby jejich výrobky byli co nejhezčí a stejně tak i lidé. V dnešní době se vrací do módy elegance a muže… Read More »

Vyvážečka za traktor do lesa

Vítejte u našeho dalšího článku. I dnes zavítáme do světa zahradní techniky, nicméně tentokrát si téma našeho článku, resp. konkrétní stroj, najde pouze omezenou cílovou skupinu čtenářů. Tématem totiž budou vyvážečky za traktor. Než se však vrhneme na popis jednotlivých modelů, řekněme si, co to vlastně vyvážečka je.

Záložní zdroje pro oběhová čerpadla

Záložní zdroje pro oběhová čerpadla hrají klíčovou roli v udržení nejen pohodlí, ale i bezpečnosti ve vašem domě nebo komerčním prostoru. Tyto zdroje slouží jako záchrana v případě výpadku elektrického proudu, což může být kritické, zejména pokud závisíte na oběhových čerpadlech pro vytápění, chlazení nebo zásobování vodou. V tomto článku se podíváme na různé aspekty… Read More »

Podzimní květiny do truhlíku – co pěstovat?

Podzim je obdobím, kdy se příroda začíná připravovat na chladnější měsíce. Je nejvyšší čas začít vysazovat květiny do truhlíku, které se pak dají dát na parapet. To však neznamená, že vaše zahrada nebo balkon musí být bez květin. Naopak, podzimní květiny do truhlíku mohou vaše venkovní prostory oživit a dodat jim krásu i v této… Read More »

Zahradní domek na nářadí levně – Koupit nebo si postavit?

Znáte ten okamžik, kdy se Vám střádají různé věci ze zahrady, jako je nářadí, zahradní skládací nábytek nebo zbytky z výstaveb, ve Vaší zahradní chatce? Co si takhle pořídit zahradní domek na nářadí? My se ale dnes budeme zabývat tím, jestli je lepší domek postavit vlastníma rukama či ho koupit. Pojďme se na to společně podívat.

Roundup Klasik Pro: Návod k použití na plevel

V minulých dílech našeho zahradnického magazínu jsme Vás informovali o výrobcích značky Roundup, která je známá po celém světě a neminula ani zahrádkáře u nás, kteří si výrobky oblíbili pro své široké užití a vysokou účinnost. Nicméně někteří z Vás si nevěděli rady s dávkováním a užitím Roundupu a i proto jsme se dnes rozhodli sepsat malý návod… Read More »

Zahradní sestava z umělého ratanu: Přineste si do zahrady luxusní pohodlí

Zahradní sestava z umělého ratanu je ideálním způsobem, jak udělat z vaší zahrady nebo terasy místo, kde se budete cítit jako v ráji. Umělý ratan je materiál, který získal oblibu díky své odolnosti a atraktivnímu vzhledu. Tento článek vám přinese podrobný pohled na všechno, co potřebujete vědět o zahradních setech z umělého ratanu, od výhod… Read More »

Opadávání květů rajčat – možné příčiny a řešení

I když nám už letní sezona definitivně zmizela v ranních mlhách a inverzi, rozhodli jsme se reagovat na Vaše dotazy a zaměřit se na nejčastější chyby, které dělají zahrádkáři při pěstování rajčat. Konkrétně dnes objasníme možné příčiny a také řešení opadávání květů rajčat. Pokud tedy máte s tímto problémem zkušenosti, určitě čtěte dále.