Nadzemní bazény s konstrukcí Mountfield

Napsal | 20.4.2016

Léto se pomalu nebo možná o něco rychleji blíží, než byste čekali. S tím se táhne mnoho věcí. Horka, opalování, cestování, ale hlavně ta příšerná horka. Jak si je zpříjemnit? Samozřejmě jak jinak, než bazénem. Zkusme se tedy podívat do obchodu Mountfield, který právě nabízí bazény a za super ceny!

Horka se blíží!

Představte si to nesnesitelné horko a dusno, které Vás opět v létě čeká. V tom Vám nejlépe pomůže studená voda nebo chladivé nápoje. My se však dnes zaměříme na bazény, které právě nabízí Mountfield. Přesněji na nadzemní bazény s konstrukcí.

Nadzemní bazény s konstrukcí Mountfield

Už jistě víte, že tato česká firma je velmi známá svými zahradními potřebami a stroji. Je právě plná samých kvalitních produktů a jedny z nich jsou právě bazény.

Nabízí bazény zapuštěné a nadzemní, kruhové i oválné, zkrátka mají všechny typy bazénu jaké Vás jen napadnou.Hned na nás vyskočil první produkt a to  za super cenu 6 590 Kč. Je na něj vztažena sleva až 33%!

Bazén Azuro 400 De Luxe m2016

Tento druh bazénu se krásně bude vyjímat na vaší zahrádce či chalupě. Bazén není rozměrově tak velký, takže se vejde i na malý pozemek. Tento druh bazénu se dá jak zapustit, tak se dá využíti i jako nadzemní. Pokud si vyberete variantu nadzemního bazénu, tak pro přírodní vzhled si můžete vybrat na vnější část bazénu imitaci dřeva.

Další plus pro tento malý bazén je ten, že je snadný na údržbu. Podle většiny recenzí je bazén snadný i po instalační stránce. Sestavení je velice jednoduché. Zkuste si ho zakoupit a zjistíte, že příjemné letní koupání máte ihned zajištěno.

Příslušenství k bazénům

Mountfield nezapomíná ani na bazénovu výbavu, ve které nabízí několik druhů bazénových hadic, teploměry, skokanská prkna, bazénové podložky, ale i fólie. Vše tu najdete za přiměřené a příjemné ceny.

Ostatně, bez některé bazénové výbavy se pořádně o svůj bazén starat nelze.