Zahradní kolečka s pohonem

Napsal | 4.7.2016

Lidé stále hledají a vyrábí něco, čím by si mohli svou práci co nejvíce zjednodušit. Jedním z takových vynálezů je právě zahradní kolečko s pohonem. My Vám v následujících řádcích povíme, jak vlastně takové kolečko vypadá, kolik stojí a kde je vůbec možnost ho koupit.

Jak Vám motorové kolečko zjednoduší život?

Jedná se o opravdu kutilský vynález, který prorazil na trh a my se tomu vůbec nedivíme. Kolikrát se Vám určitě stalo, že jste nebyli zrovna v příznivých podmínkách, všude bylo bláto, mokro a na kolečku kilo materiálu. Motorek, který je v kolečku zabudován, Vám právě s tímto problémem pomůže. Zjednodušení práce s motorovým kolečkem oceníte především při práci v lese,  na zahradě ale i na poli.

Elektrické motůčko na usnadnění práce

Pro tyto situace a pro jim podobné se rozhodně ,,motúčko“ vyplatí pořídit. Nemusíte se totiž vracet několikrát za sebou jen proto, že by to bylo naráz moc těžké a bát se toho, že Vás chytnou záda.

Kde kolečko koupíte?

O „Motůčku“ jsme se nejdříve informovali na internetu a přes něj si i vybrané kusy můžete objednat. Nejvíce můžeme doporučit e-shop: eshop.elektricke-kolecko.cz.

Motůčko s 80l s plastovou korbou

Motor má 400 W, pojezdová rychlost je až 4,5 km/hod. a celková hmotnost je téměř 30 kg. Nosnost motůčka je 150 kg. Elektrický motůrek se nabíjí pomocí přiložené nabíječky a na jedno nabití vydrží až 8 hodin. Cena tohoto kousku je 11 800 Kč.

Možná si říkáte, že cena je za kolečko poměrně přemrštěná, ale nezapomínejte, že si připlácíte hlavně za přídavný motor, díky kterému je práce s kolečkem jednoduší.

Další stránkou pro nákup těchto motorových koleček je i superdiskont.cz Na stránce je k výběru například Motůčko POWER s pozinkovanou korbou 1 mm a brzdou. Toto kolečko ma navíc zvýšený výkon a má i brzdu, cože je obrovské plus pokud s tímto přístrojem chcete pracovat intenzivně a častěji.

Cena tohoto kolečka je ale ještě o něco vyšší než u toho předchozí a vyšplhala se až na  15 000 Kč.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište nám do komentářů.