Výstaviště Zahrada Čech – Litoměřice 2015

Napsal | 9.6.2015

Mrazíky a inverzní počasí už za oknem dávno vystřídaly pravidelné dávky slunečních paprsků a léto se pomalu, ale jistě hlásí o slovo. K létu už asi neodmyslitelně patří i nejrůznější výstavy, jarmarky a další kulturní akce, z nichž ta nejprestižnější je asi bezesporu Zahrada Čech.

Z akcí si snad nelze nevybrat

Výstaviště Zahrada Čech je natolik prestižní záležitostí, že se zde za rok vystřídá hned několik desítek akcí – a že je opravdu z čeho vybírat. Letos už se stihly odehrát třeba Farmářské trhy, Autosalon na Zahradě Čech, či třeba Mezinárodní výstava psů. 06. 06. 2015 nás pak čeká dlouho očekávaný koncert kapely Tři Sestry, v rámci letošní tour. Pokud ale neholdujte příliš muzice, možná holdujete jahodám a zaujmou Vás Jahodové slavnosti, které se konají 20. 06. 2015.

Zahrada Čech 2015

Vyvrcholením letní sezóny je pak jedna z největších zahradních akcí v ČR – Zahrada Čech. Ta se letos odehrává opět v areálu výstaviště v Litoměřicích a koná se od 11. do 19. 09. 2015. I letos je rozhodně na co se těšit – vystavovat se budou ovocné stromy i keře, rostliny, bylinky, ovoce a zelenina, ale také zahradní technika a mnoho dalšího. Součástí bude i doprovodný program pro děti a dospělé, včetně občerstvení.

Přihláška/formulář

Pakliže byste měli zájem na největší letošní zahrádkářské akci vystavovat, musíte si včas vyplnit závaznou přihlášku.

Vstupné a další podrobnosti

Návštěvníci pak musí zaplatit vstupné – to dosud ještě nebylo zveřejněno, nicméně po vzoru minulých ročníků se bude zřejmě jednat o částky kolem stokoruny za dospělého, děti pak o něco méně. Velmi pravděpodobně bude opět umožněn i vstup se psem a součástí akce bude i možnost zaparkovat své vozidlo na hlídaném parkovišti za „drobný“ poplatek. Všechny tyto zkušenosti se nicméně potvrdí a upřesní až těsně před začátkem samotné akce (zpravidla 1-2 měsíce). Do té doby sledujte oficiální stránky zahrada-cech.cz