Vysavač popela Mountfield

Napsal | 25.10.2015

Podzim je tu a s ním přichází i slevy na elektroniku a stroje. Dnes jsme si připravili článek o vysavači popela právě z obchodního řetězce Mountfield. V dalších řádcích Vám prozradíme, jak tento vysavač funguje a v jaké cenové relaci se pohybujeme. Nakousneme i nějaké novinky, které tato společnosti nabízí.

Obchodní řetězec Mountfield

Jestliže stále tápete, kde si nakoupit veškeré náčiní pohybující se v okruhu zahradnictví, bazény či nábytek, zkuste tento obchod. Najdete ho i na webových stránkách, či jako běžný kamenný obchod, kde k zákazníkům bývají velice vstřícní. Jedná se o český maloobchodní řetězec, který je veden i na Slovensku. Je možné dovozu domů a zajištění vystavení věrnostní vkladní knížky Mountfield, ale jen stálým zákazíkům. Po té mají možnost čerpat ze systému slev.

Vysavač popela Cenerix

Právě vysavač popela Cenerix je v nabídce Mountfield prodejen. Jde především o to, že tento vysavač udrží Vaše krbová kamna ve skvělém stavu. Koho by bavilo stále uklízet popel košťátkem s lopatkou. Popel se rozsype, zaprášíte si o kolí krbu a to opravdu nebývá příjemné. Právě takovýto stroj Vám v mnohém usnadní a zpříjemní práci. Nejen, že umí perfektně uklidit nečitoty, ale jeho další funkcí je rozdělávání ohně. Kolikrát je nutné pro čištění vysavač otevírat, u tohoto typu je to snadnější. Díky páčce snadno a bez problému filtr vyčistíte. Stačili jsme si samozřejmě povšimnout, že je stanovena akční cena 930 Kč a vzhledem k předchozí částce, je to značný rozdíl.

Další značkou vysavače popela je Ceneplus, který se liší vyšší cenou. Překvapí i vybaveností kolečky a nerezovou nádobou. Je také obohacen flexibilní hadicí s kovovým nástavcem.

Co nového Mountfiled nabízí?

Velice nás zaujaly novinky, které Mountfield prezentuje na svém trhu. A to právě jakési Finské sauny. Jde o domácí saunu a můžete si nyní vybírat až ze 14ti interierových modelů! Oslní Vás jejich skandinávský design. Máte kde přečkat tuhé zimy a relaxovat, kdykoliv se Vám zachce.