Radlice na sníh na čtyřkolku

Napsal | 26.12.2014

S období zimy se další povinnosti jen kupí, jedna z nich je především odstraňování a odklízení sněhu z míst, kde ho nevidíte rádi. Na to, abyste ale sníh odklidili ručně, vlastníte kupříkladu příliš velký pozemek, zdraví Vám to nedovoluje či jen hledáte efektivnější a lepší alternativu, než vzít do ruky hrablo na sníh a odklízet bílou peřinu?

Odklízení sněhu nebylo nikdy jednodušší

Pokud vlastníte čtyřkolku, nabízíme jedinečné řešení, které Vaše starosti s danou aktivitou jistě zažene. Stačí k tomuto malému vozidlu připojit radlici na sníh a odklízení sněhu se stane hračkou, ne-li dokonce zábavnou záležitostí. Jak vybrat správnou radlici, kde jí výhodně zakoupit a z čeho je vyrobena – to vše se dozvíte v následujících řádcích.

Radlice na sníh na čtyřkolku je vskutku skvělým nápadem, který spojuje zábavné s užitečným, proto budete mít tímto způsobem většinou vše odklizeno za chvilku. Jak takovou radlici zapojit? Nejlepší je pořídit takovou, která je vyrobena univerzálně pro všechny typy čtyřkolek a je vybavena sadou, díky které je její instalace hračkou.

Redline cycle country!

Konkrétně Vám představíme radlici Cycle country USA – 132cm, která je právě montážní sadou vybavena již v balení. Tato radlice je vyrobena z mrazuvzdorného polyethylénu, který odolá prakticky všemu. Navíc je radlice díky tomuto materiálu nejen opravdu odolná, ale také lehká. Tato žebrovaná konstrukce, je dokonce patentovaná.

Adaptér, díky kterému je možné tuto radlici umístit vskutku na všechny typy čtyřkolek, také oplývá možností libovolného sklonu. Tato funkce proto zajišťuje možnost odklidit libovolné množství sněhu. Navíc je radlice opravdu tak odolná, že se dá použít nejen na sníh a led, ale také na různé sypké materiály, které chcete nechat někam přemístit. Odpružení radlice je samozřejmostí – díky tomu se při výstupcích v terénu nemůže zaseknout, naopak budete moct nepřerušovaně odklízet to, co potřebujete bez ztráty efektivity práce. To vše za 9 189,- na portálu 2hmoto.cz!