Mladá Boleslav

Společnost Mountfield je prodejcem zahradní techniky, bazénů a zahradního nábytku. Nabízí bohatý sortiment a má více, než padesát prodejen po celé ČR.


Pobočka v Mladé Boleslavi

Jednou z nich je i prodejna v Mladé Boleslavi na adrese Jičínská 1418. Záruka je na sedm let. V rámci programu, kterého se Mountfield účastní, péče o zákazníky, vybudovala společnost širokou síť servisních středisek. Jsou velkou výhodou a samozřejmou součástí prodejních center. Bydlím nedaleko Mladé Boleslavi a jejich středisko navštěvuji celkem často. Kvalita servisu byla vždy dobrá a rychlá, náhradní díly jsou originální.

Služby

Nabízí širokou škálu služeb, například po sezonní prohlídky zdarma, kdy vám zdarma prohlídnou váš stroj, zkontrolují jeho základní funkce, provedení základní údržby je s padesátiprocentní slevou a náhradní díly se slevou třicet procent. Další nabídkou je sleva třicet tři procent původní ceny ve formě bodů na vašem zákaznickém kontu, pokud přinesete nefunkční, či opotřebovaný stroj, pro který stojí jeho údržba více, než pořízení stroje nového.

Čtenář Marek nám poslal jeho zkušenosti Již několikrát jsem jejich služeb využil a jsem spokojený, například při slevě na novou sekačku, když jsem do prodejny přinesl svou starou, téměř nefunkční.

Krmivo pro Vaše zvířecí miláčky

Mountfield máte především spojený s prodejem zahradní techniky a flory. No věřte nebo ne, tak v společnost nabízí i krmení pro Vaše čtyřnohé miláčky – kočičky a pejsky.

Mountfield se snažil vybrat to nejlepší pro Vaše miláčky a nabízí výrovky značky Carnis, Fun Dog a Fun Cat. Jedná se speciálně vybalancovanou stravu a zvířátko bude díky ní mít všech potřebných látek dostatek.

Navíc nyní jsou na některé vybrané druhy krmiva až 50 % procentní slevy. To se víc než vyplatí a doporučujeme nakoupit krmiva více – takové ceny nemusí být po celý rok. Krmivo zakoupíte zde.

Tak co máte v plánu kromě zahradních potřeb nyní kupovat i jídlo pro Vaše čtyřnohé miláčky? Sdělte nám Vaše názory do komentářů.