Jaroměř

Mountfield – specialista na zahradní techniku, bazény a krbová kamna. Přibližně těmito slovy by se dala charakterizovat společnost, která válcuje soupeře v anketách o nejlepší specializovaný maloobchod-velkoobchod.

55 poboček v Česku?

Mountfield je německá společnost, která na území ČR působí již od roku 1991. V současné době zde provozuje na 55 poboček, které jsou rozmístěny po celých Čechách. Mnoho poboček je pak i na Moravě a ve Slezsku, kapitolou samou o sobě by potom bylo Slovensko.


Prodejna v Jaroměři

My jsme se dnes rozhodli zaměřit na pobočku Mountfield v Jaroměři. Ta se nachází v ulici Hradecká 750, čili prakticky v centru města. Nevzniká zde tak žádný problém s dopravou cestujících MHD, ani řidičů, kteří mohou využít přilehlého parkoviště.

Otevírací doba
Otevírací doba je poměrně výhodná – Po-Pá od 9 do 18 hodin a o víkendu od 9 do 17 hodin. Součástí pobočky je i servisní středisko, kde si můžete nechat zkontrolovat Vaši zahradní techniku (v případě posezónní prohlídky dokonce zdarma) a za poplatek si nalezené nedostatky nechat opravit od školených odborníků.

Sortiment

Co se sortimentu týče, právě teď můžete na pobočce využít akce na sněhové frézy. V nabídce jsou jak elektrické, tak benzínové modely, ze kterých si jistě vyberou jak běžní, tak nároční uživatelé.

Dárkové poukazy

Je to tu. Váš kamarád, známí či třeba rodič má narozeniny. Hm přemýšlíte co koupit? V dnešní době není opravdu jednoduché vybrat nějaký kvalitní dárek a být originální. My jsme si dali tu práci a zkusili jsme to vymyslet za Vás. No když jsem tak hloubali, tak jsme došli k závěru, že už se blíží jaro a stím i spojené práce na zahrádce. Z toho vyplývá, že není lepšího dárku než poukázky do Mountfieldu, protože nikdy nevíte co obdarovaný přesně potřebuje.

Lze zakoupit poukaz na 500 Kč nebo na 1000 Kč. Poukazy lze různě kombinovat, takže pokud chcete darovat někomu peníze na novou sekačku a chcete mít jistotu, že to neutratí za nic jiného, můžete mu dát hned 10 poukázek.

Pro bližší informace navštivte třeba už rovnou pobočku v Jaroměři, či se nás zeptejte v komentářích. Třeba Vám budeme umět odpovědět.