Frýdek Místek

Mountfield je česká firma, která se specializuje především na zahradní techniku. Vůbec první prodejna byla otevřena roku 1991. V průběhu dalších několika let se tato firma rozrůstala a získávala si stále větší popularitu.


Kolo štěstí

Mountfield se proslavil především svým kolem štěstí a postavičkou Béďou Trávníčkem, jemuž přísluší hlas Jiřiny Bohdalové. Nápad kola štěstí se považuje za opravdu skvěle promyšlený marketingový tah a je jasné, že si tímto přilákali velkou spoustu zákazníků. Díky tomu se taky Mountfield stal číslem 1 v prodeji zahradního vybavení na našem trhu a odolal tak náporu konkurentům z Německa

1 z 5 má vše zadarmo

Ovšem roku 2011 se s tímto rozhodli skoncovat a vymysleli něco nového. Roku 2012 byla představena akce na podobném principu: „1 z 5 má vše zadarmo“, která trvá dodnes. A je pokládána za ještě výhodnější, než akce původní.

Doručení zboží z e shopu

Tak jsme se trošičku více podívali na pár způsobů, jak dopravit zboží jenž si objednáte v internetovém eshopu. Máte hned 5 základních možnosti jak se ke svému zboží dostat: poslat si ho pomocí PPL, DPD či České Pošty. To jsou placené způsoby. Pojďme se teď podívat na 2 ty zdarma. Objednáte-li si zboží za více než 10 000 Kč bude Vám dopraveno pomocí firemní dodávky do místa Vašeho bydliště zdarma. No a druhým způsobem je klasické vyzvednutí na pobočce.

Frýdek Místek

Mounfield otevřel celkem 55 poboček na území ČR. Například pokud jste z Frýdku Místku, najdete prodejnu na ulici Frýdlantská 2198. Zajít se můžete ve všedních dnech od 9-18 hodin a o víkendu od 9-17 hodin. Chcete-li se o pobočce dozvědět ještě více podívejte se zde

Snad vám byl tento článek nápomocný a dozvědě-li jste se zase něco málo nového o Mountfieldu. Máte-li jakýkoliv dotaz, tak nám ho klidně sdělte do komentářů. Pokusíme se Vám na něj co nejlépe odpovědět.