Aloe vera jako lék na rakovinu

Napsal | 8.9.2014

Aloe vera jako lék na rakovinu? Zní to jako sen o jednoduchém léčebném procesu, který by mohl nahradit chemoterapii. A také, že jen pouhý sen je. Aloe vera nedokáže nijak plně vyléčit rakovinu. Umí pouze zmírnit proces, při kterém se choroba rozvíjí dál a dál po napadeném těle.

Zázraky se dějí jen zřídka – Aloe Vera jím bohužel není

Nicméně – několik studií poukázalo na to, že aloe vera dokáže ovlivnit rakovinu tlustého střeva – jednu z nejčastějších variant rakoviny, kdy jí statisticky trpí po plicní rakovině nejvíce lidí.

Také se množí různé případy, kdy si lidé doma vyrábějí gel či mast z této skoro zázračné rostliny. Prý proti rakovině velice dobře pomáhá, nicméně nejsou konkrétní studie, které by tento pochybný fakt potvrzovali. To, že se rakovina dala na ústup, mohlo být v kombinaci i s vlivy chemoterapie, která je podle lékařů nejúčinnější variantou pro zničení zlé nemoci v těle.

Souboj s téměř neporazitelným nepřítelem – to je rakovina

Rakovina je velice zákeřnou chorobou, která může napadnout prakticky jakoukoli část těla člověka. Může se objevit v žaludku, plicích, mozku, dokonce i v krvi. Střevní rakovina je, jak již bylo výše řečeno, jednou z nejčastěji diagnostikovaných variant. Zákeřnost spočívá v tom, že se v těle dokáže dlouhou dobu usadit a začne se rozvíjet až po nějaké určité době, kdy tělo intenzivně napadne, proto není žádnou novinkou to, že se lidé o rakovině ve svém těle dozvěděli až ve stádiu, kdy se člověk zachraňuje jen těžko.

Zkuste více věřit přírodě

Tyto fakty o rakovině člověka pouze povzbuzuje k tomu, aby hledal i alternativní metody léčby. Mnoho lidí úspěšné využívá marihuanu, konopí nebo i výtažek THC samotný k léčení se. Studie prokazují, že se jedná o opravdu efektivní způsob, avšak farmaceutické společnosti jsou radši, když člověk platí horentní sumy za léčbu na klinikách i přesto, že ne každému to pomůže. Není tedy divu, že lidé zkouší i věci, jako je aloe či jiné rostliny.

Věříme, že Vám tento článek dodal informace o Aloe, jako léku na rakovinu, které jste hledali a pokud máte k tématu jisté připomínky, nebojte se o ně podělit do komentářů pod článek, jsme rádi za Vaši zpětnou vazbu.