Omluva při rekonstrukci bytu

Napsal | 15.5.2017

Máte v plánu rekonstuovat svůj byt? Taková rekontrukce nadělá spoustu hluku a nepořádku. Celý tento proces je zapotřebí oznámit a předem se omluvit svým sousedům. V dnešním článku si ukážeme jak  na to.

Nejprve proveďte oznámení o rekontrukci bytu

Především je nutné o rekonstrukci informovat své sousedy a přesně popsat jaké provedené rekonstrukční práce hodláte provádět. Nejpodstatnější je v oznámení uvést, kdy s rekonstrukcí hodláte přibližně začít a jak dlouho Vám celý proces zabere. Následně stím předběžně seznamte své sousedy tím, že je osobně obejdete a nebo vyvěsíte předběžnou informaci na nástěnku.

Sepsání samotného oznámení

Není nutné psát nějaký sáhodlouhý sloh, který by byl na několik A4 stránek. V jednoduchosti je přece krása. Je také zapotřebí, aby omluva na první pohled zaujala, takže rozhodně se zaměřte i na formátovaní.

Při sepisování omluvy doporučujeme použít větší tučné písmo, aby si omluvy každý soused pořádně všimnul. Na začátek uveďte v jakém termínu se bude rokonstrukce provádět a jaké všechny práce zde budou zahrnuty.

Co je zapotřebí dodržovat?

Nezapomínejte, že od 22:00 platí noční klid. Ten je stanovený ve všech bytech stejně a doporučujeme ho výrazně dodržovat, abyste předešli případným problémům s policíí. Doba trvání nočního klidu je od 22:00 a trvá až do 6:00.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat 🙂